Vixen, kto to jest? Recenzja Vixtorii

Wiele osób zadaje właśnie sobie takie pytanie. Kto to jest Vixen? To jest właśnie smutne, ponieważ dla mnie jest on jak Te-Tris, niby znany,  ale wielkiego hype’u na niego nie ma.

Na początku przedstawię Wam krótki życiorys Vixena. Tak naprawdę nazywa się Dariusz Szlagor i ma na swoim koncie aż sześć albumów. Jest również autorem trzech mixtape’ów. Brał udział w akcji Popkillera „Młode Wilki” w 2011 roku. Gościł między innymi u Peji, Bezczela, a także  na producenckich płytach Pawbeatsa i 101 Decybeli.

Jednak przechodząc do płyty. Tak jak w większości swoich kawałków, i  Vixen na Vixtori skupia się na tematach motywacyjnych. Podobnie też rozpoczyna się najnowsza płyta artysty z Czańca. Pierwszy kawałek to tytułowa Vixtoria. Bardzo mocny kawałek, motywujący i dający wiele do myślenia. Następnie są Falala i Duszy – kolejne mocne akcenty, które serwuje nam twórca Vixtorii. Jak  dla mnie bardzo ciekawym kawałkiem jest Charlie Chaplin. Kolejny kawałek , który ma na celu motywować. Nie dość, że interesujące porównania to jeszcze interesujący bit.

Do większości utworów muzykę robił sam Vixen. Jednak na niektórych numerach są produkcje m.in.: Grrracza, Qb czy Maciosa. Jeśli chodzi o zaproszonych gości to są Oxon i Zeus, atakże Mery Spolsky.

Tracklista:

 1. Vixtoria (prod. QB)
  2. Nie szukam poparcia (prod. Vixen Beatz)
  3. Smart Fucking Phone ft. Oxon (prod. Got Barss)
  4. Falala (prod. Vixen Beatz)
  5. Duszy (prod. Vixen Beatz)
  6. Dwie siły (prod. Vixen Beatz)
  7. Romantyczna miłość (prod. Vixen Beatz)
  8. Charlie Chaplin (prod. Vixen Beatz)
  9. Krok (prod. Grrracz)
  10. Same Shit (prod. Got Barss)
  11. Kominek ft. Zeus (prod. Vixen Beatz)
  12. Pani Paczka (Bonus Track) (prod. Macios)