Młodzi nadciągają

W poprzednim roku pokazało się kilku fajnych chłopaków, którzy pokazali, że to właśnie oni mogą zawładnąć polską scenę hiphopową.  

Toczek Marzenia z osiedla – Z Toczkiem było tak, że patrzę, a tu jakiś chłopak wygrał eliminacje WBW w Warszawie. To sobie pomyślałem, że zrobię sobie jakiś research o nim. Tak trafiłem na Marzenia z osiedla. Płyta bardzo dobra, Toczek fajnie leci, podoba mi się jego barwa głosu, a przede wszystkim jest strasznie szczery w swoich kawałkach. No i dobry freestyle daje.

Świnia – W przerwie od życia  – Ta ksywka…  odstrasza.  No ale  mimo wszystko chciałem sprawdzić kolesia, o którym wcześniej już coś tam słyszałem. No i epka W przerwie od życia to naprawdę kawał dobrej muzyki. Ciekawe rozkminy, dobre flow i do tego potrafi zaśpiewać. Będą z niego ludzie

Paweł BokunPjes Uliczny – Paweł Bokun to ciekawy młody artysta, którego zauważyli ludzie z QueQuality.  Paweł to dla mnie młody Ten Typ Mes. Podobnie jak twórca Alkopoligamii dobrze śpiewa, fajnie nawinie i ma to coś…  Do tego jest jeszcze producentem.

Meek, Oh WhyMilo było poznać –  Największy kocur z 2016 roku. Już po wydaniu epki Księżniczka i buc przewidywałem mu ciekawą karierę. Po płycie Miło było poznać stwierdzam, że rośnie nam nowy Łona (tak, ten Łona co tworzy niesamowity duet z Webberem). Chłopak ma takie rozkminy, tak potrafi lecieć na bicie, że nie no nie może tego zmarnować. Czekam na kolejne materiały.

OtsochodziSlam  Kolejny po Meek,Oh Why członek Asfalt Records, który ogromnie rozwinął swoje skrzydła. W ogóle Asfalt zdobył dwóch bardzo utalentowanych młodych zawodników. Jak Otsochodzi będzie słuchał porad O.S.T.R.- a to będzie należał do najwyższej półki na polskiej rap scenie.

Adi NowakNienajprawdziwsze EP Adi Nowak to też chłopak, którego wydał Asfalt Records. Płyta jest trochę monotematyczna, ale zrobiona w taki sposób, że można jej słuchać w nieskończoność. Adi w swoich tekstach ma ogromna ilość ciekawych rozkmin, ironii i bardzo dobrze przemyślanych rymów. Z niecierpliwością czekam na nowe rzeczy.

VBSZ życia wzięte – Chłopak jest rocznik 99’. Szok, niedowierzanie i podziw za odwagę. QueQuality wiedziało co robi zgarniając go w swoje szeregi. Ten chłopak już na starcie jest wyprzedza innych rozpoczynających muzyczną karierę. Teraz nic tylko patrzeć jak będzie się rozwijał.