Sarius powraca

W dzisiejszy wieczór Sarius zaskoczył wszystkich tych, którzy pogodzili się z odejściem artysty od rapu. Przypomnijmy, że na początku roku Sarius na Facebook’u napisał:

Macie BLOK z DJ-em Epromem, Wszystko Dobrze EP z różnymi producentami, Daleko Jeszcze? z O.S.T.R.-em, Złe Towarzystwo EP z Voskovymi i Wudoe, Zero Starań EP z Soulpetem, I Żyli Krótko i Szczęśliwie z Voskovymi plus garść luźnych numerów i featów – jest czego słuchać heh i to by było na tyle

Na szczęście dobrzy ludzi pomogli Sariusowi zmienić zdanie, a do tego dostaliśmy epkę i klip do kawałka „Dziedzic Korony”.

Ostatniego dnia stycznia częstochowski raper napisał:

„Dedykuję ten materiał Gibbsowi i przyjaciołom, którzy na wieść o mojej depresji twórczej dosłownie porwali mnie z domu i wywieźli do studia pod Gliwicami. Dokładnie 5 dni później niniejszy materiał był już napisany i nagrany – nie żartuję. Następnie fanom, którzy obdarzyli mnie skrzydłami, dziękuję, bez Was naprawdę nie chciałem tego robić. Dzięki agencji .STAGE za umożliwienie mi wydania tej płyty oraz firmie Stoprocent za wsparcie. Lepszego mnie jeszcze nie słyszeliście, już się stąd nigdzie nie zawijam.”

Tracklista CzaseM EP

1. Dziedzic Korony prod. Gibbs
2. Czasem prod. Gibbs
3. Facet prod. Gibbs
4. Antyhajp prod. Gibbs
5. Tip Top prod. Gibbs
6. Więzi prod. Gibbs
7. Nocna Straż prod.Gibbs
Workout (bonus track) prod. HVZX