„Obrona Częstochowy” w Radio Kampus

W czwartkowy wieczór kiedy to Proceente i DJ Anusz prowadzili audycje Hip- hop Kampus do studia weszło kilka osób i „zaatakowało”  gospodarzy audycji.

Fabio – tak się nazywał raper, który zmienił za mikrofonem Proceente, tłumaczył się, że musiał tak zrobić, albowiem redakcja nie chciała go zaprosić do audycji, ani dać patronatu.

Dziwne w tej całej sytuacji jest to, że Proceente i DJ Anusz bardzo krótko wytrzymali w walce o miejsce za mikrofonem – całe 2 minuty. A jeszcze dziwniejsza jest lista gości mixtape’u, wśród której jest Proceente.

Ciekawe co będzie dalej…

AKTUALIZACJA

No i się wyjaśniło. Proceente na swoim profilu facebookowym napisał:

Dziękujemy za wszystkie liczne wyrazy troski i otuchy. Jesteśmy cali i zdrowi, a Wam winni wyjaśnienie, ale póki co uchylimy tylko rąbek tajemnicy. Po raz pierwszy w dziejach audycji pozwoliliśmy sobie na pewną mistyfikację, przygotowując słuchowisko, którego byliście wczoraj świadkami. Nietypowa forma przykuła uwagę wielu osób i chyba nie jesteśmy najgorszymi aktorami, skoro odwiedzili nas w trakcie funkcjonariusze ogólnie znanej formacji mundurowej (pozdrawiamy bohaterkę drugiego planu ze zdjęcia). Wybaczcie, jeśli napędziliśmy Wam stracha, ale od dawna chcieliśmy zadziałać nieszablonowo. I wtedy na ciekawy pomysł wpadł nasz wczorajszy gość… Kim on jest? Co zamierza? Tego dowiecie się już w przyszłym tygodniu… A tymczasem życzymy wszystkim udanego weekendu, 5!

Proceente i DJ Anusz