Gównoburza jakich dużo

Kolejna gównoburza na polskiej scenie rapu. Tym razem pierwszy uderzył Bedoes.

Zaczęło się od wywiady u Winiego. Niby wszystko spoko, są ciekawe tematy, a tu nagle pytanie o najchujowszego rapera w Polsce. „Piękny i Młody” nawet  nie zastanawiał się nad odpowiedzią. Od razu wskazał na Filipka.  Ba, nawet podał argumenty. Później było jeszcze lepiej, bo Bedo pyta się Winiego, kto według niego jest beznadziejnym raperem. Jednak Wini jak polityk wybrnął, bo nie wskazał żadnego. Powiedział, że oczywiście są tacy, ale on nie będzie nikomu tego mówił wprost. Reprezentant SB Mafiji starał się wytłumaczyć, że ubliżanie komuś jest spoko. Przecież w taki sposób naprawiasz komuś życie. No ale starszy o ćwierć wieku raper ze Szczecina był innego zdania.

 

Dobra, tyle o wywiadzie. Żądny rewanżu Filipek jak to on, w swoim stylu najpierw coś naskrobał i nagrał. To coś było przeciętne, ale i tak na Bedo starczyło. Następnie 18 – latek przypomniał sobie, że ostatnią rzeczą jaką miał w szkole były treny Kochanowskiego, a gorszy od niego być nie może, więc napisał coś w stylu poety renesansu. Filipek nie kazał długo czekać na odpowiedź i znowu coś naskrobał. Ubrał marynarkę, puścił muzykę klasyczną i odpalił szluga. Gdy scenografia i efekty specjalne zostały przygotowane Filipek wszystko zniszczył swoimi rymami. Niby jakieś fajne pancze były, ale ja jestem wymagającym słuchaczem.

Jeśli chodzi o mocną, ciekawą nawijkę, to przypomniał mi się Level Up 7 Laikike1. Tam Pierwszy Krytyk polskiego rapu hejtował między innymi Te-Trisa.  Jak Adam Chrabin mu odpowiedział to… Polak mieszkający na wyspach udostępnił odpowiedź Teta na swoim Facebooku. I w dodatku był zadowolony. To się nazywa klasa. Nie to co teraz…

Chciałem napisać jeszcze o bójce Bedoesa z Bambo, lecz nie wiem czy jest sens. Bambo na swoim fanpejdżu zrobił transmisje na żywo i podał swoją wersję. Bedoes ma inne zdanie na ten temat. Nawet Sherlock Holmes by tego nie rozwiązał.

Jak chcesz być na bieżąco to polub na na Facebooku i śledź na Instagramie