Letniaczki 2018

 

Wakacje w pełni i chociaż słońca nie mamy w nadmiarze, to temperaturę podgrzewają nam niezawodne wakacyjne letniaczki. Zapewniamy, że po tych kilku numerach zrobi się naprawdę naprawdę gorąco!

 

  1. PlanBe / SoDrumatic – Nowy dzień (Flirtini: Heartbreaks & Promises vol. 4)

Niezastąpiony duet Flirtini wydał w tym roku kolejną już produkcję z serii Heartbreaks & Promises. Numer na którym słyszymy wokal Bartka, jest dobry nie tylko do chilllowania, ale tak samo dobrze sprawdzi się na domówce. Przy okazji kolejnego wypadku nad Wisłę czy morze, polecamy odpalić jednak wszystkie 16 kawałków, bo cała płyta jest bardzo „letnia” jednak w bardzo gorącym tego słowa znaczeniu.

  1. Rosalie. – Holding back prod. Chloe Martini – Flashback

Znasz Rosalie? Ten piękny nabytek Alkopoligamii, śpiewa tak samo dobrze jak wygląda. Klimaty miksujące hip-hop z r&b usłyszycie w kawałku Holding back prod. Chloe Martini z płyty Flashback. Choć klip jest nieco deszczowy zapewniamy, że numer sprawdzi się też w pełnym słońcu.

  1. Ten Typ Mes – Wyględów – RAPERSAMPLER 2/3

Zostając jeszcze w klimatach Alkopoligami, nie można zapomnieć o samym jej królu, czyli Ten Typ Mesie i całkiem przyjemnej podróży po Wyględowie. Numer przypominający trochę klimat „BĘDĘ NA DZIAŁCE„ jest bardzo przyjemny do posłuchania nie tylko w ogródku.

  1. Holak feat. Ralph Kaminski – Najlepsze Najgorsze Wakacje

Numer bardzo wakacyjny już z samego tytułu, po przesłuchaniu nie pozostawia wątpliwości, że musimy zapisać go na naszej letniej liście na spotyfie. Dwie bardzo ciekawe osobowości czyli Ralph Kamiński i Holak połączyli swoje wyraziste brzmienia i stworzyli naprawdę ciekawy numer z naprawdę dobrym podkładem. Choć w utworze słyszymy, że „w te wakacje nauczymy się pożegnań…” to jesteśmy pewni, że Ci dwaj panowie tak łatwo nie dadzą nam o sobie zapomnieć.

  1. Sitek – Zapiera Dech (prod. JNR)

Wszystkim, którzy jeszcze nie wyjechali w tym roku na Bali czy w okolice Las Palmas polecamy sprawdzić świeżutki numer (i klip!) od Sitka. Zdjęcia prosto z Barcelony naprawdę „zapierają dech” i pozwalają na całe 3:07 przenieść się w gorące klimaty Hiszpanii. Aż chce się powiedzieć Hasta la vista Sitek!

Jeśli podobają Ci się takie rzeczy i chcesz być na bieżąco to polub nasz Fanpage na Facebooku.